Pneuhage Serwis Opon Sp. z o. o.  

ul. Karkonoska 45 (na terenie byłego Polmozbytu)

53-015 Wrocław

tel. (71) 77 17 420

Zarezerwuj termin on-line

e-mail: filia.wroclaw@remove-this.pneuhage.pl

 

Kierownik oddziału: Robert Owsianka

e-mail: robert.owsianka@remove-this.pneuhage.pl

 

Mobil Serwis Truck (serwis opon ciężarowych)

tel. 601 179 257 lub 665 633 073

Godziny otwarcia:

Poniedziałek-Piątek   08:00-18:00

Sobota                    09:00-13:00

Pneuhage

Pneuhage Serwis Opon  to niezależny specjalista w dziedzinie ogumienia, z centralą w Poznaniu oraz 4 oddziałami i siecią firm partnerskich w całej Polsce. Należymy do grupy Pneuhage, jednej z wiodących sieci sprzedaży opon na rynku niemieckim.
Siła i potencjał naszej firmy tkwi w pracownikach, dzięki ich rzetelności i kwalifikacjom wyznaczmy standardy branży. Specjalizujemy się w sprzedaży ogumienia, felg stalowych i aluminiowych oraz profesjonalnym doradztwie.
Dystrybuujemy opony wszystkich renomowanych marek: Continental, Michelin, Pirelli, Goodyear, Bridgestone, Dunlop, Fulda, Uniroyal, Firestone, Hankook i wiele innych.

Dostępne usługi w serwisach Pneuhage dla samochodów osobowych, dostawczych, SUV, 4x4:  profesjonalny montaż, wyważanie i naprawa opon,  zgodna ze standardami przechowalnia kół, serwis klimatyzacji, w skład którego wchodzi napełnienie i kontrola układu klimatyzacji oraz odgrzybianie, prostowanie felg stalowych i aluminiowych. Świadczymy również kompleksowe usługi serwisowe związane z wymianą ogumienia do samochodów ciężarowych, wózków widłowych, maszyn budowlanych.